06-12-2016

W mikołajkowej akcji charytatywnej „Zerwij marzenie – spełnij życzenie”, Pracownicy P&W AeroPower Rzeszów już po raz czwarty zintegrowali się w szczytnym celu.

Pracownicy PWAP organizują zbiórki charytatywne już od 2012 roku. To momenty, w których angażują się wspólnie, działając na rzecz lokalnej społeczności, w tym przypadku dzieci, których w tym szczególnym okresie nie można rozczarować. Zbierane są zazwyczaj drobne upominki tj. artykuły szkolne, zabawki, kosmetyki i słodycze.

Tegoroczna zbiórka różniła się od poprzednich. W tym roku Pracownicy odpowiedzieli na konkretne potrzeby dzieci. Lista życzeń zawierała m.in. komplety zimowe - czapki i szaliki, zestawy męskich i damskich kosmetyków, zabawki edukacyjne. Aby zrealizować wszystkie życzenia, a jednocześnie nie powtórzyć prezentów wykorzystaliśmy świąteczny łańcuch, a na nim cukierki z liścikami. Na każdym z liścików widniał inny prezent. Po dwóch dniach od rozwieszenia „łańcucha marzeń” w firmowej Stołówce z prawie setką liścików – nie było już ani jednego.

Efekty zbiórki można zobaczyć na zdjęciu.

Lista aktualności
Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów jest częścią korporacji United Technologies (UTC) zrzeszającej Firmy z branży lotniczej i przemysłowej. Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów jest liderem w zakresie projektowania, produkcji oraz napraw pomocniczych jednostek zasilających APU (Auxilary Power Unit). Firma została zarejestrowana pod nazwą Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. (HSP) 8 grudnia 2009 r. Obecnie jest w trakcie zmiany nazwy na aktualnie używaną nazwę brandingową Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów.