20-12-2010

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, ze Dyrektor Generalny reprezentuje naszą Firmę na uroczystej Gali wręczenia nagród PAIiIZ w Warszawie (13 grudnia 2013).

To już drugi raz, kiedy Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych nominuje naszą firmę do prestiżowej nagrody „Invest in Poland”. 17 grudnia 2010 roku Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. odebrała nagrodę największej inwestycji roku 2010 w kategorii nowoczesnych technologii. Nagrodę odbierał wówczas Prezes i Dyrektor Generalny Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. Pan Roman Staszewski, któremu podczas gali towarzyszył Dyrektor Operacyjny Hamilton Sundstrand Pan Martin Beaulieu.

W tym roku nasza Firma znalazła się w ścisłym gronie trzech Firm nominowanych w kategorii „Najważniejsza inwestycja w sektorze nowoczesne technologie”. 

Dwie pozostałe Firmy nominowane w tej kategorii to BorgWarner Turbo Systems Poland oraz Samsung.

Statuetki „Invest In Poland” zostaną ponadto rozdane w kategoriach:

  • Największa inwestycja pod względem wartości, nominowani: General Motors Manufacturing Poland, Solvey, Mars
  • Inwestycja, która utworzyła najwięcej miejsc pracy, nominowani: Amazon, IBM Polska, Somfy

W ramach wyróżnień wręczone zostaną nagrody specjalne za wieloletnią i wszechstronną obecność w Polsce dla firmy Procter and Gamble oraz za najlepszy produkt-eksponat wystawy „Designed in Poland” dla firmy Ćmielów.

Fakt, że Dyrektor Generalny Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów po raz kolejny reprezentuje naszą Firmę podczas prestiżowej Gali PAIiIZ oznacza, że osiągnięcia oraz dynamiczny rozwój naszego biznesu nie pozostają niezauważone i zasługują na szczególne wyróżnienie.

Czekamy w napięciu na ogłoszenie tegorocznego zwycięzcy Nagrody PAIiIZ!

Lista aktualności
Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów jest częścią korporacji United Technologies (UTC) zrzeszającej Firmy z branży lotniczej i przemysłowej. Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów jest liderem w zakresie projektowania, produkcji oraz napraw pomocniczych jednostek zasilających APU (Auxilary Power Unit). Firma została zarejestrowana pod nazwą Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. (HSP) 8 grudnia 2009 r. Obecnie jest w trakcie zmiany nazwy na aktualnie używaną nazwę brandingową Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów.