12-02-2020

Pracownicy Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów już nie raz udowodnili, że chcą i lubią pomagać. Tym razem wspólnie wraz z kolegami i koleżankami z Pratt & Whitney Rzeszów dołączyli do akcji organizowanej przez Fundację Wsparcie112 – Misie Ratownisie.

Razem zebraliśmy ponad 800 pluszowych maskotek! Pluszaki zbierane były na terenie kampusu w Rzeszowie w 7 budynkach Pratt & Whitney Rzeszów oraz w siedzibie Pratt & Whitney AeroPower.

Zebrane maskotki zostały przekazane do jednostek straży pożarnych, zespołów ratownictwa medycznego i innych służb, aby służyły wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach. Wypadek lub pobyt w karetce to bardzo stresująca sytuacja, a pluszowy miś może się wtedy okazać bardzo pomocny.

Dziękujemy wszystkim pracownikom za swój wkład!

Lista aktualności
Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów jest częścią korporacji United Technologies (UTC) zrzeszającej Firmy z branży lotniczej i przemysłowej. Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów jest liderem w zakresie projektowania, produkcji oraz napraw pomocniczych jednostek zasilających APU (Auxilary Power Unit). Firma została zarejestrowana pod nazwą Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. (HSP) 8 grudnia 2009 r. Obecnie jest w trakcie zmiany nazwy na aktualnie używaną nazwę brandingową Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów.