04-09-2017

Objęta patronatem klasa o specjalności technik-mechanik jest ważnym elementem współpracy PW AeroPower Rzeszów z Zespołem Szkół Mechanicznych.

Specjalnie przygotowany program praktyk i staży pozwoli uczniom na zdobywanie praktycznego doświadczenia w realnym otoczeniu biznesowym.

W ramach wspólnych działań przeprowadzane są lekcje dla uczniów z zakresu systemu jakości.

Ważnym elementem przygotowania młodych ludzi do pracy w przemyśle lotniczym jest umożliwienie im zdobycia doświadczenia podczas praktyk w obszarach produkcji, a także bezpośredniego kontaktu ze specjalistami firm lotniczych.

Dlatego co roku uczniowie odwiedzają nasza firmę w ramach specjalnie przygotowanych dla nich wycieczek, na których poznają pracę „od wewnątrz” i mają szansę poznania kadry zarządzającej.

Lista aktualności
Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów jest częścią korporacji United Technologies (UTC) zrzeszającej Firmy z branży lotniczej i przemysłowej. Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów jest liderem w zakresie projektowania, produkcji oraz napraw pomocniczych jednostek zasilających APU (Auxilary Power Unit). Firma została zarejestrowana pod nazwą Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. (HSP) 8 grudnia 2009 r. Obecnie jest w trakcie zmiany nazwy na aktualnie używaną nazwę brandingową Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów.