17-02-2020

„Z miłości do Jakości” - pod tym hasłem Pracownicy Działu Jakości Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów przybliżali swoim współpracownikom specyfikę ich pracy. Oprócz ogólnych informacji dotyczących zasad jakości obowiązujących w PW AP, rozmawiano o przykładach „z życia”, co dla uczestników tego wydarzenia było szczególnie interesujące. Na stoiskach dedykowanym zasadom jakości mieliśmy okazję do zadawania pytań oraz zapoznania się „na żywo” z przykładami dokumentacji obowiązujących w naszej firmie. Dodatkowo, można było uczestniczyć w specjalnie przygotowanych na to wydarzenie grach i quizach z nagrodami.

Wydarzenie zostało ocenione bardzo wysoko przez naszych Pracowników. Okazuje się, że o rzeczach bardzo ważnych można opowiadać w sposób przystępny i ciekawy. Będziemy kontynuować takie eventy w przyszłości bo w końcu na ciągłym doskonaleniu zależy nam najbardziej!

Lista aktualności
Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów jest częścią korporacji United Technologies (UTC) zrzeszającej Firmy z branży lotniczej i przemysłowej. Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów jest liderem w zakresie projektowania, produkcji oraz napraw pomocniczych jednostek zasilających APU (Auxilary Power Unit). Firma została zarejestrowana pod nazwą Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. (HSP) 8 grudnia 2009 r. Obecnie jest w trakcie zmiany nazwy na aktualnie używaną nazwę brandingową Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów.